TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Sabinov » Šarišské Michaľany » Domy » Rodinný dom »

RODINNÝ DOM,ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY,15 min.do PREŠOVA

RODINNÝ DOM,ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY,15 min.do PREŠOVA

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v Šarišských Michaľanoch blízko Prešova. Je umiestnený v ulici mimo hlavnej cesty, na peknom 800 m2 pozemku a k domu prislúcha aj garáž a menšia hospodárska budova. Rodinný dom je vhodný aj na dvojgeneračné bývanie, keďže každé podlažie má vlastnú kuchyňu a sociálne zariadenie. Pozostáva: prízemie – chodba, 2x izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC poschodie –3x izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba pivnica- kotolňa, skladové priestory - pozemok – 800 m2 - zastavaná plocha domu- cca 115 m2, úžitková plocha domu cca 160 m2 - osobné vlastníctvo, možnosť financovania hypotékou - murovaný dom ( kváder), - plochá plechová strecha - nové plastové okná - linoleum v izbách - keramický obklad a dlažba (kúpeľňa s wc, ) - vykurovanie plynovým kotlom - vlastná studňa, možnosť pripojenia na verejný vodovod - všetky inžinierske siete - 2 x komín - na pozemku sa nachádza garáž s montážnou jamou, hospodárska časť Šarišské Michaľany svojou lukratívnou polohou medzi mestami Sabinov a Prešov zaujímavé pre každého, kto pracuje v týchto okresných mestách. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, kontaktujte nás na zakutansky@benard.sk, tel.č. 0908 077 713, alebo nás nájdete v realitnom centre na Slovenskej 8 v Prešove. ZADARMO K TEJTO NEHNUTEĽNOSTI DOSTANETE: Ø preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti; Ø vysvetlenie problémov záložných tiarch, vecných bremien a pod.; Ø právny servis zabezpečený právnikom s dlhoročnými skúsenosťami; Ø kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely; Ø poplatky za overenie podpisov na zmluvách u notára; Ø správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,-€ Ø realitné, daňové a právne poradenstvo; Ø zabezpečenie znalca na vypracovanie znaleckého posudku; Ø vypracovanie ponúk na zabezpečenie úveru u nášho hypotekárneho odborníka, ktorý spolupracuje so všetkými bankami,

Cena: 109 999,00 €

  687,49 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Sabinov - Šarišské Michaľany
(Rodinný dom - Šarišské Michaľany)

Zastavaná plocha: 115 m2

Úžitková plocha: 160 m2

Rozloha pozemku: 800 m2

Dátum aktualizácie: 27.5.2019

Identifikačné číslo: TZ-45

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

BENARD GROUP

Nám.sv.Mikuláša 26, Stará Ľubovňa
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Tomáš Zakuťanský
0908 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk